SKLEP BHP

SCHOENEN4WERK

Doświadczenie

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem w  sprzedaży hurtowej i detalicznej odzieży roboczej, obuwia roboczego i ochronnego i innych artykułów BHP. Oferowane przez nas obuwie jest bezpieczne, wygodne i lekkie a zarazem modne.

Oferta

SCHOENEN4WERK specjalizuje się w kompleksowym zaopatrywaniu klientów w środki ochrony indywidualnej pracownika. Dobieramy odpowiednią odzież ochronną, obuwie robocze, rękawice robocze oraz inne środki bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wiedza

Nad precyzją wyboru czuwa nasz profesjonalny i pełen doświadczenia zespół. Oferujemy pełne doradztwo w doborze, nasi pracownicy służą pomocą i odpowiedzą na Państwa każde pytanie.

JAKOŚĆ / RZETELNOŚĆ / SOLIDNOŚĆ

W naszej ofercie znajda Państwo obuwie robocze ochronne we wszystkich rozmiarach!  Dostępne ponad 2100 modeli  w naszych sklepach stacjonarnych oraz na www.schoenen4werk.com 

Oferujemy największy wybór LEKKICH I WYGODNYCH butów roboczych w rewelacyjnych cenach od 14,99 €.

Nasze buty posiadają ODPOWIEDNIE atesty i certyfikaty bezpieczeństwa w zależności od warunków pracy. To właśnie u nas znajdziesz buty do pracy w każdej dziedzinie przemysłu od ciężkiego  poprzez ogrodniczy po spożywczy a także m.in. do pracy: – na szklarni i  w ogrodnictwie, – w chłodniach i magazynach spożywczych, – dla spawaczy, – w budownictwie, – w służbie zdrowia i wielu innych.

Nasz sklep schoenen4werk realizuje zamówienia internetowe we współpracy z największymi producentami artykułów bhp w kraju oraz w Europie. W sprzedaży internetowej posiadamy kilka tysięcy produktów co czyni nas jedną z lepiej zaopatrzonych hurtowni bhp on-line.

Ciągle prowadzimy pracę nad poszerzaniem naszej oferty i dostosowywaniem jej do potrzeb naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań aby wszystkie produkty dostępne w naszej hurtowni internetowej bhp były na bieżąco aktualizowane pod względem dostępności i cen.

Travel